Лебідка ручна - що це і як її вибрати?

Якщо вам потрібно підняти великі предмети або будівельні матеріали на висоту, то вам потрібна лебідка ручна. З її допомогою ви заощадите не тільки час, але й свої сили.

Якщо ви ще вибираєте, що краще купити лебідку ручну або автоматичну, то варто задуматися про те, чи готові ви викидати великі гроші на покупку автоматичної лебідки. Адже ручна виконує ті ж функції, при цьому з нею вам не потрібно витрачати великих фізичних сил.

Лебідка ручна - це найпростіший спосіб підняти на висоту різні предмети, але вельми ефективний. І навіть в цьому випадку, співвідношення ціна-якість повністю себе виправдовує.

Храпцові лебідки найчастіше застосовують в господарстві для дрібних завдань, наприклад, підняти невеликий мішок на горище або зрушити навантажений візок. Для більш важких завдань краще купувати ручну лебідку ланцюгову.

Перед тим, як купити лебідку ручну потрібно уважно перевірити її механізм на надійність. Переконайтеся, чи надійно зварені кільця між собою. Також уважно слід оглядати і деталі механізму: цілісність зубців шестерні важеля лебідки, легкість руху храповика.

Найчастіше трапляється так, що механізм лебідки справляється з навантаженням, а сам важіль ні. Тоді краще купити лебідку ручну електричну. Вона дуже проста у використанні і не вимагає великих зусиль. Досить буде повернути важіль в потрібне положення і вантаж зрушиться з мертвої точки. Хорошою властивістю електричних лебідок є те, що з їхньою допомогою ви можете як підняти вантаж, так опустити об'єкт нижче.

Але однією з головних переваг ручної лебідки вважається простота конструкції, її надійність, зручність у використанні та нескладне обслуговування. Незважаючи на  простий механізм їх застосовують там, де найголовнішими будуть перераховані вище якості. Також вона буде корисна для тих, хто не завжди може забезпечити механічну лебідку необхідним живленням.

Для оформлення замовлення вам буде достатньо подзвонити нам за вказаними контактними номерами або оформити замовлення в онлайн-формі.

Замовляйте вже зараз, адже у нас тільки найкраща якість і ціна.