Лебідки електричні: головні характеристики та умови експлуатації

Лебідка електрична переносна - унікальний механізм, який знайшов застосування в дуже багатьох сферах. Для чого його застосовують?

Лебідка будівельна електрична призначена для виконання підйомно-транспортних операцій на будівництві і як компонент інших будівельних пристроїв.

Існують і електричні лебідки автомобільні, які зручно застосовувати в автомеханіці під час огляду і ремонту транспортних засобів.

Так як будівництво включає в себе досить великий обсяг транспортно-навантажувальних робіт, то і лебідки можуть служити для різних цілей в рамках цього діапазону. Наприклад, ЛЕП-2,5 використовується для підйому і опускання рами грунтозаборного пристрою палі, а також для виконання попелажних робіт на земснарядах.

Електродвигуни лебідок відповідно мають і різні потужності від 3 до 18,5 кВт, а напруга в мережі для них повинна бути 380 вольт на відміну від звичних 220. Від потужності та інших параметрів буде залежати насамперед і розрахована швидкість навивки каната, яка визначається на першому шарі. Згідно з габаритними розмірами, відрізняється і вантажопідйомність лебідок.

Також барабани менших приладів мають невеликий діаметр і розраховані на меншу довжину каната - ця характеристика може коливатися в межах від 12 до 250 м залежно від того, на яку висоту необхідно розраховувати при підйомі або опусканні вантажу. Вага вантажу визначає і діаметр каната, який потрібно підібрати. Звичайно, для малих лебідок зовсім не підійде дуже товстий канат.

Важливо врахувати вагу самого підйомника, адже важку лебідку, понад 1000 кг, практично неможливо встановити дуже високо.


На більшості лебідок із заводу вбудовані колодкові гальма ТКГ-100, 160, 200, 300, що усуває потребу окремо докуповувати їх. Вони отримали широке застосування завдяки своїй невибагливості при роботі в різних температурних умовах, проте їх необхідно оберігати під час дощу.

Гальма створюють умови для плавного переміщення вантажів без їхнього падіння або висипання при сипучій консистенції. На деяких лебідках встановлено по 2 редуктора - один з них працює для розгону машини, а інший, навпаки, для зменшення потужності. Це має найбільше значення для великих приладів, малі підйомники цілком обходяться одним редуктором.

Отже, лебідка будівельна електрична - незамінний помічник на будь-якому будівництві на різних його етапах. Замовити цей та інші типи лебідок можна на нашому сайті, вибравши найбільш підходящу модель з каталогу за представленими детальними описами і фотографіями.