Лебідка маневрова ЛМ-10ДП: основні характеристики і переваги використання

Щоб не прикладати занадто багато ручної праці, людство давно почало використовувати багато механізмів, що полегшують підйом і переміщення вантажів. Одним з них є лебідка маневрова ЛМ-10 ДП.

Загалом, така лебідка знайшла своє відповідне місце в гірничій справі для заповнення вагонеток. Згодом цей тип почали використовувати для заміни повних вагонів на порожні для подальшої відправки їх назад. Тому модель ЛМ-10ДП може не тільки заповнювати, але і замінювати одні вагони іншими. Її потужність дозволяє подавати до 10 вагонів в обох напрямках на розвантажувально-вантажній ділянці. Отже, це дуже зручний помічник на прирельсових складах. Її монтаж не дуже важкий, тому що, незважаючи на велику силу, вага механізму без тросів становить 2500 кг, а габаритні розмірі - 3000 на 1200 і на 950 мм.

ЛМ-10ДП відноситься до однобарабанних лебідок. Таким чином, в її склад входять електричний двигун, 2 редуктори, колодкове гальмо, 2 барабана і рама. Двигун має потужність 11 кВт і живиться від мережі з напругою 380 Вольт. Обидва редуктори РМ-650 і РЦД-350 мають циліндричний тип передачі, витримують широкий діапазон температури навколишнього середовища (від -40 до + 50СО) і розраховані на тривалу або з періодичними зупинками роботу.

РМ-650 прекрасно показав себе за умов роботи в середовищі з підвищеною запиленістю. РЦД - гальмівний редуктор, зменшує частоту обертання і крутний момент, а РМ, навпаки, розганяє машину.

Гальмо ТКГ-200 також добре працює при температурі від -40 до +40, проте вимагає укриття при роботі під відкритим небом. Усі ці компоненти використовують не надто багато електрики, незважаючи на обсяг виконуваних функцій. Надійні кріплення на рамі створюють умови для зручного пристосування лебідки на будь-яких поверхнях.

Така проста будова дає можливість ЛМ-10ДП бути дивовижно надійною і легкою в експлуатації, адже нечисленні механізми не вимагають занадто частого ремонту або заміни, а тільки регулярного дбайливого догляду.

Діаметр каната для ЛМ-10ДП становить 22,5 мм, а швидкість його подачі - 0,12 м / с. Це дозволяє забезпечити швидке виконання перестановки маніпуляцій без ризику пошкодження каната. Одна ЛМ-10ДП є відповідною заміною відразу для декількох менших лебідок, виграючи у витратах простору і енергії.

Отже, незамінним приладом у великих і малих шахтах є лебідка. Ціна дозволяє їй досить швидко окупитися. Кращим способом отримати лебідку буде замовити її через інтернет з доставкою на сайті компанії "Вінтал-Плюс".