Про компанію

ТОВ «Вінтал-Плюс» на українському ринку довгі роки. Ми цінуємо кожного нашого покупця, і тому у нас висока якість виробництва, висококваліфікований персонал і добре розвинена виробнича база.

Наше підприємство займається розробкою, виготовленням, монтажем та технічним обслуговуванням продукції. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий асортимент продукції, якісного обладнання.

Наша команда висококваліфікованих фахівців завжди допоможе вам із забезпеченням промисловим обладнанням, вантажопідйомними механізмами та іншими металевими конструкціями. Вони швидко і головне в терміни виготовлять або відремонтують виріб будь-якої складності. Ми завоювали довіру наших покупців не тільки якістю і надійністю, але і тим, що у нас ціна відповідає якості.

Наша продукція тільки високої якості, адже ми використовуємо тільки сучасні технології у виробництві та управлінні, а також наша компанія набирає обертів у виготовленні і ремонті підйомно-транспортних механізмів. Замовниками компанії «Вінтал-Плюс» є також і закордонні спож
ивачі.

Переваги роботи з нами:

- якість виготовлення і обслуговування;

- мінімальні терміни виготовлення;

- продуктивність і працездатність;

- забезпечення гарантії на виріб і отримання саме того, що потрібно Вам.

Компанія ТОВ «Вінтал-Плюс» постійно працює над розширенням асортименту продукції, і тому у нас великий перелік продукції, що потрібна для переміщення вантажів.

«Вінтал - Плюс» це ДОСТУПНІСТЬ, забезпечення ГАРАНТІЇ на виріб і отримання саме того, що потрібно Вам!
У нас ви можете зробити покупку в роздріб. Реалізуємо свій товар по всій території України

МИ РАДІ КОЖНОМУ КЛІЄНТА!

Наші консультанти нададуть вам всю необхідну допомогу при виборі товарів, які вас зацікавили і дадуть вичерпні відповіді на ваші питання.

Купити лебідку ручну, лебідку електричну, маневрову лебідка можна в онлайн-магазині «Вінтал-Плюс» досить просто, як по телефону, так і по пошті, з 8:00 до 17:00.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create